Taśma elastyczna - 5 cm

Taśmy elastyczne (bandaże) zostały wykonane z materiału zwierającego elementy aktywne, które poprawiają krążenie krwi w skórze i tkance mięśniowej. Produkty Incrediwear przynoszą ulgę w bólu i przyspieszają powrót do zdrowia po urazach. Pasują na każdą część ciała

W magazynie
SKU
PLIC20-BW101
65,00 zł

OPAKOWANIE ZAWIERA JEDNĄ ROLKĘ TAŚMY ELASTYCZNEJ

INFORMACJE O PRODUKCIE
Taśmy elastyczne Incrediwear zawierają pierwiastki aktywne (węgiel i german), które poprawiają krążenie. Lepsze ukrwienie i zwiększony dopływ tlenu do tkanek prowadzi do zmniejszenia stanu zapalnego, łagodzenia bólu i sztywności oraz przyspieszenia regeneracji. Pierwiastki aktywne zawarte w tkaninie Incrediwear to półprzewodniki, które zaczynają działać pod wpływem temperatury ciała od razu po założeniu.

Taśma elastyczna (bandaż 5,1 cm) może być stosowana w celu powrotu do zdrowia w następujących sytuacjach: bóle stawów, bóle mięśni, stany zapalne, stany po urazach (w tym sportowych), zwichnięcia. Taśmę elastyczną można nosić do 24 godzin 7 dni w tygodniu.

UŻYWAJ RÓWNOCZEŚNIE Z
Możesz używać taśmy elastycznej w rozmiarze 5,1 cm z dowolnymi opaskami Incrediwear. Możesz używać taśmy elastycznej w rozmiarze 5,1 cm z opaską na kolano, nogawkami, opaską na kostkę, opaską na brzuch i opaską na ramię.

JAK OSIĄGNĄĆ NAJLEPSZE REZULTATY
Skonsultuj się z lekarzem, fizjoterapeutą lub chirurgiem aby dowiedzieć się, jak możesz wykorzystać produkty Incrediwear. Jeżeli nie znają naszych produktów, poinformuj nas o tym. Z przyjemnością wyślemy im więcej informacji.

INSTRUKCJA PRANIA
Taśmy elastyczne Incrediwear są łatwe w czyszczeniu. Produkty Incrediwear można prać w zimnej wodzie (do 40⁰C) w pralce oraz suszyć w suszarkach bębnowych w niskiej temperaturze. Przed wypraniem w pralce produkty zawierające rzepy (pas lędźwiowy, pas barkowy, pas biodrowy i bandaże) należy umieścić w worku do prania. Po upraniu produkt należy pozostawić do wyschnięcia.

SPECYFIKACJA
Wyrób medyczny klasy I. Taśmy elastyczne Incrediwear zawierają węgiel i german, które poprawiają krążenie. Taśmy wykonane są z nylonu, poliestru i spandexu. Taśmy elastyczne Incrediwear są dostępne w dwóch rozmiarach (5,1 cm i 12,7 cm).

SKŁAD
70% poliester (nasycony germanem i węglem), 15% nylon, 15% elastan (Lycra).

Wyrób medyczny Incrediwear nie może zastąpić diagnozy ani leczenia przez specjalistę, ani zapobiec wystąpieniu choroby bądź urazu.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto