Opaska na łokieć

Opaska na łokieć Incrediwear została wykonana z materiału zwierającego elementy aktywne (węgiel i german), który poprawia krążenie krwi w skórze i tkance mięśniowej. Opaska na rękę Incrediwear redukuje stan zapalny, przynosi ulgę w bólu i przyspiesza powrót do zdrowia po urazach.

W magazynie
SKU
PLIC20-G701-SML
175,00 zł

OPAKOWANIE ZAWIERA JEDNĄ OPASKĘ NA ŁOKIEĆ

TABELA ROZMIARÓW

S/M - 25 - 35 cm
L - 35 - 51 cm

INFORMACJE O PRODUKCIE
Opaska na łokieć Incrediwear zawiera pierwiastki aktywne (węgiel i german), które poprawiają krążenie. Lepsze ukrwienie i zwiększony dopływu tlenu do tkanek prowadzi do zmniejszenia stanu zapalnego, łagodzenia bólu i sztywności oraz przyspieszenia regeneracji. Pierwiastki aktywne zawarte w tkaninie Incrediwear to półprzewodniki, które zaczynają działać pod wpływem temperatury ciała.

Opaska na łokieć poprawia krążenie, aby przyspieszyć regenerację, uśmierzyć ból oraz złagodzić stan zapalny w przypadku: zapalenia stawów, łokcia tenisisty/golfisty, urazów w wyniku uderzenia, naderwania ścięgien, urazów z powodu przetrenowania, skręcenia/uszkodzeń powysiłkowych, bólu stawów i sztywności.

UŻYWAJ RÓWNOCZEŚNIE Z
Możesz nosić opaskę na łokieć Incrediwear równocześnie z opaską na ramię, pasem barkowym, opaską na nadgarstek i taśmą elastyczną 5,1 cm.

JAK OSIĄGNĄĆ NAJLEPSZE REZULTATY
Skonsultuj się z lekarzem, fizjoterapeutą lub chirurgiem aby dowiedzieć się, jak możesz wykorzystać produkty Incrediwear. Jeżeli nie znają naszych produktów, poinformuj nas o tym. Z przyjemnością wyślemy im więcej informacji.

INSTRUKCJA PRANIA
Opaski na łokieć Incrediwear są łatwe w czyszczeniu. Produkty Incrediwear można prać w zimnej wodzie (do 40⁰C) w pralce oraz suszyć w suszarkach bębnowych w niskiej temperaturze. Przed wypraniem w pralce produkty zawierające rzepy (pas lędźwiowy, pas barkowy, pas biodrowy i bandaże) należy umieścić w worku do prania. Po upraniu produkt należy pozostawić do wyschnięcia.

SPECYFIKACJA
Wyrób medyczny klasy I. Opaska na łokieć Incrediwear zawiera węgiel i german, które poprawiają krążenie. Opaska jest wykonana z nylonu, poliestru, bawełny i spandexu, dzięki czemu jest wygodna i przepuszcza powietrze. Opaska na łokieć Incrediwear jest dostępna w dwóch rozmiarach i jednym kolorze (szarym).

SKŁAD
34% poliester (nasycony węglem), 32% nylon (nasycony germanem), 27% bawełna (nasycona germanem), 7% elastan (Lycra)

Wyrób medyczny Incrediwear nie może zastąpić diagnozy ani leczenia przez specjalistę, ani zapobiec wystąpieniu choroby bądź urazu.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto