Opaska na korpus

Opaska na korpus Incrediwear została wykonana z materiału zwierającego elementy aktywne (węgiel i german), które poprawiają krążenie krwi w skórze i tkance mięśniowej. Lepsze ukrwienie redukuje stan zapalny, przynosi ulgę w bólu i przyspiesza powrót do zdrowia po urazach.

W magazynie
SKU
PLIC20-G712-SML
250,00 zł

OPAKOWANIE ZAWIERA JEDNĄ OPASKĘ NA KORPUS

TABELA ROZMIARÓW

S/M - 61 - 87 cm
L - 88 - 112 cm

INFORMACJE O PRODUKCIE
Opaska na korpus Incrediwear zawiera pierwiastek aktywny (german), który poprawia krążenie. Lepsze ukrwienie i zwiększony dopływu tlenu do tkanek prowadzi do zmniejszenia stanu zapalnego, łagodzenia bólu i sztywności oraz przyspieszenia regeneracji. Pierwiastek aktywny zawarty w tkaninie Incrediwear to półprzewodniki, które zaczynają działać pod wpływem temperatury ciała.

Opaska na korpus może być stosowana w celu poprawy krążenia, przyspieszenia regeneracji, uśmierzenia ból, stabilizacji oraz łagodzenia stanów zapalnych w wyniku następujących sytuacji: liposukcji, przepukliny, po porodzie, po operacji powiększenia piersi, uszkodzeń powysiłkowych i urazów mięśni, złamania żeber, ostrych/przewlekłych urazów, bólu w dolnej/środkowej części pleców, skurczów mięśni, ucisku nerwów oraz sztywności/bolesności.

UŻYWAJ RÓWNOCZEŚNIE Z
Możesz nosić opaskę na korpus Incrediwear równocześnie z pasem lędźwiowym, pasem barkowym, taśmą elastyczną 12,7 cm lub pasem biodrowym.

JAK OSIĄGNĄĆ NAJLEPSZE REZULTATY
Skonsultuj się z lekarzem, fizjoterapeutą lub chirurgiem aby dowiedzieć się, jak możesz wykorzystać produkty Incrediwear. Jeżeli nie znają naszych produktów, poinformuj nas o tym. Z przyjemnością wyślemy im więcej informacji.

INSTRUKCJA PRANIA
Opaska na korpus Incrediwear są łatwe w czyszczeniu. Produkty Incrediwear można prać w zimnej wodzie (do 40⁰C) w pralce oraz suszyć w suszarkach bębnowych w niskiej temperaturze. Przed wypraniem w pralce produkty zawierające rzepy (pas lędźwiowy, pas barkowy, pas biodrowy i bandaże) należy umieścić w worku do prania. Po upraniu produkt należy pozostawić do wyschnięcia.

SPECYFIKACJA
Wyrób medyczny klasy I. Opaska na korpus Incrediwear zawiera german, który poprawia krążenie. Aby zapewnić wygodne użytkowanie, opaska jest wykonana z nylonu, poliestru, bawełny i spandexu. Opaska na brzuch Incrediwear jest wykonana z oddychającego materiału i jest dostępna w dwóch rozmiarach.

SKŁAD
45% poliester (nasycony germanem), 42% nylon, 13% elastan (Lycra)

Wyrób medyczny Incrediwear nie może zastąpić diagnozy ani leczenia przez specjalistę, ani zapobiec wystąpieniu choroby bądź urazu.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto