Opaska na nadgarstek - czarna

Opaska na nadgarstek Incrediwear została wykonana z materiału zwierającego elementy aktywne (węgiel i german), które poprawiają krążenie krwi w skórze i tkance mięśniowej. Lepsze ukrwienie redukuje uczucie sztywności i stan zapalny, przynosi ulgę w bólu, przyspiesza powrót do zdrowia po urazach.

W magazynie
SKU
PLIC20-GB711-SML
135,00 zł

OPAKOWANIE ZAWIERA JEDNĄ OPASKĘ NA NADGARSTEK

TABELA ROZMIARÓW

S/M - 15-20 cm
L - 20-25 cm

INFORMACJE O PRODUKCIE
Opaska na nadgarstek Incrediwear zawiera pierwiastki aktywne (węgiel i german), które poprawiają krążenie. Lepsze ukrwienie i zwiększony dopływu tlenu do tkanek prowadzi do zmniejszenia stanu zapalnego, łagodzenia bólu i sztywności oraz przyspieszenia regeneracji. Pierwiastki aktywne zawarte w tkaninie Incrediwear to półprzewodniki, które zaczynają działać pod wpływem temperatury ciała.

Opaska na nadgarstek poprawia krążenie, aby przyspieszyć regenerację, uśmierzyć ból oraz złagodzić stan zapalny w przypadku: zapalenia stawów, zespołu cieśni nadgarstka, skręcenia/uszkodzeń powysiłkowych, bólu stawów i sztywności.

UŻYWAJ RÓWNOCZEŚNIE Z
Możesz nosić opaskę na nadgarstek Incrediwear równocześnie z taśmą elastyczną 5,1 cm, opaską na łokieć, opaską na ramię lub rękawiczkami poprawiającymi krążenie.

JAK OSIĄGNĄĆ NAJLEPSZE REZULTATY
Skonsultuj się z lekarzem, fizjoterapeutą lub chirurgiem aby dowiedzieć się, jak możesz wykorzystać produkty Incrediwear. Jeżeli nie znają naszych produktów, poinformuj nas o tym. Z przyjemnością wyślemy im więcej informacji.

INSTRUKCJA PRANIA
Opaski na nadgarstek Incrediwear są łatwe w czyszczeniu. Produkty Incrediwear można prać w zimnej wodzie (do 40⁰C) w pralce oraz suszyć w suszarkach bębnowych w niskiej temperaturze. Przed wypraniem w pralce produkty zawierające rzepy (pas lędźwiowy, pas barkowy, pas biodrowy i bandaże) należy umieścić w worku do prania. Po upraniu produkt należy pozostawić do wyschnięcia.

SPECYFIKACJA
Wyrób medyczny klasy I. Opaska na nadgarstek Incrediwear zawiera węgiel i german, które poprawiają krążenie. Opaska jest wykonana z nylonu, poliestru, bawełny i spandexu, dzięki czemu jest wygodna i przepuszcza powietrze. Opaska na nadgarstek Incrediwear jest dostępna w dwóch rozmiarach i dwóch kolorach (szarym i czarnym).

SKŁAD
37% bawełna (nasycona germanem), 30% nylon (nasycony germanem), 30% poliester (nasycony węglem), 3% elastan (Lycra)

Wyrób medyczny Incrediwear nie może zastąpić diagnozy ani leczenia przez specjalistę, ani zapobiec wystąpieniu choroby bądź urazu.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto