Bezpalcowe rękawiczki poprawiające krążenie

Bezpalcowe rękawiczki poprawiające krążenie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby przyspieszyć regenerację w okolicy dłoni, nadgarstków i palców. Rękawiczki mogą być wykorzystywane w celu redukcji dyskomfortu spowodowanego stanem zapalnym i bólem.

W magazynie
SKU
PLIC20-GL601-SML
125,00 zł

OPAKOWANIE ZAWIERA JEDNĄ PARĘ BEZPALCOWYCH RĘKAWICZEK

TABELA ROZMIARÓW

S/M - 8,25 cm
L - 11,5 cm

INFORMACJE O PRODUKCIE
Bezpalcowe rękawiczki Incrediwear poprawiające krążenie, zostały zaprojektowane w taki sposób, aby poprawiać krążenie w okolicy dłoni i nadgarstków. We włóknach materiału, z którego wykonano rękawiczki Incrediwear poprawiające krążenie, znajduje się pierwiastek przyspieszający krążenie, który wprawia ściany komórkowe w drganie. Prowadzi to do poprawy krążenia, a w efekcie łagodzenia bólu, sztywności, obrzęku i stanu zapalnego.

Rękawiczki Incrediwear poprawiają krążenie, aby przyspieszyć regenerację, uśmierzyć ból oraz złagodzić stan zapalny w przypadku: zapalenia stawów, zapalenia ścięgien, zespołu cieśni nadgarstka i zespołu Raynauda.

UŻYWAJ RÓWNOCZEŚNIE Z
Noś rękawiczki Incrediwear poprawiające krążenie razem z innymi produktami Incrediwear.

JAK OSIĄGNĄĆ NAJLEPSZE REZULTATY
Skonsultuj się z lekarzem, fizjoterapeutą lub chirurgiem, aby dowiedzieć się, jak możesz wykorzystać produkty Incrediwear. Jeżeli nie znają naszych produktów, poinformuj nas o tym. Z przyjemnością wyślemy im więcej informacji.

INSTRUKCJA PRANIA
Rękawiczki poprawiające krążenie Incrediwear są łatwe w czyszczeniu. Produkty Incrediwear można prać w zimnej wodzie (do 40⁰C) w pralce oraz suszyć w suszarkach bębnowych w niskiej temperaturze. Przed wypraniem w pralce produkty zawierające rzepy (pas lędźwiowy, pas barkowy, pas biodrowy i bandaże) należy umieścić w worku do prania. Po upraniu produkt należy pozostawić do wyschnięcia.

SPECYFIKACJA
Wyrób medyczny klasy I. Rękawiczki Incrediwear poprawiające krążenie zawierają węgiel, który poprawia krążenie. Aby zapewnić wygodne żytkowanie, rękawiczki są wykonane z wiskozy i poliestru. Rękawiczki Incrediwear poprawiające krążenie są dostępne w dwóch rozmiarach i będą odpowiednie dla większości osób dorosłych.

SKŁAD
80% wiskoza,20% poliester (nasycony węglem)

Wyrób medyczny Incrediwear nie może zastąpić diagnozy ani leczenia przez specjalistę, ani zapobiec wystąpieniu choroby bądź urazu.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto