Pas barkowy

Opaska na ramię Incrediwear została wykonana z materiału zwierającego elementy aktywne (węgiel i german), które poprawiają krążenie krwi w skórze i tkance mięśniowej. Lepsze ukrwienie redukuje uczucie sztywności i stan zapalny, przynosi ulgę w bólu, przyspiesza powrót do zdrowia po urazach.

W magazynie
SKU
PLIC20-GR801-SML
440,00 zł

OPAKOWANIE ZAWIERA JEDEN PAS BARKOWY

TABELA ROZMIARÓW

S - 23-28 cm
M - 28-33 cm
L - 33-38 cm
XL - 38-46 cm

INFORMACJE O PRODUKCIE
Pas barkowy Incrediwear zawiera pierwiastki aktywne (węgiel i german), które poprawiają krążenie. Lepsze ukrwienie i zwiększony dopływu tlenu do tkanek prowadzi do zmniejszenia stanu zapalnego, łagodzenia bólu i sztywności oraz przyspieszenia regeneracji. Pierwiastki aktywne zawarte w tkaninie Incrediwear to półprzewodniki, które zaczynają działać pod wpływem temperatury ciała.

Pas barkowy poprawia krążenie, aby przyspieszyć regenerację, uśmierzyć ból oraz złagodzić stan zapalny, a także pomóc w problemach takich jak: uszkodzenia powysiłkowe i urazy mięśni, urazy stawu barkowo-obojczykowego, zapalenie stawów, boczne urazy obojczyka, naderwanie pierścienia rotatorów, ostre/przewlekłe urazy, sztywność, bóle stawów. Ponadto pas może pomóc w przywróceniu pełnego zakresu ruchów.

UŻYWAJ RÓWNOCZEŚNIE Z
Możesz nosić pas barkowy Incrediwear równocześnie z opaską na łokieć, opaską na ramię, opaską na nadgarstek lub taśmą elastyczną 5,1 cm.

JAK OSIĄGNĄĆ NAJLEPSZE REZULTATY
Skonsultuj się z lekarzem, fizjoterapeutą lub chirurgiem aby dowiedzieć się, jak możesz wykorzystać produkty Incrediwear. Jeżeli nie znają naszych produktów, poinformuj nas o tym. Z przyjemnością wyślemy im więcej informacji.

INSTRUKCJA PRANIA
Pas barkowy Incrediwear są łatwe w czyszczeniu. Produkty Incrediwear można prać w zimnej wodzie (do 40⁰C) w pralce oraz suszyć w suszarkach bębnowych w niskiej temperaturze. Przed wypraniem w pralce produkty zawierające rzepy (pas lędźwiowy, pas barkowy, pas biodrowy i bandaże) należy umieścić w worku do prania. Po upraniu produkt należy pozostawić do wyschnięcia.

SPECYFIKACJA
Wyrób medyczny klasy I. Pas barkowy Incrediwear zawiera węgiel i german, które poprawiają krążenie. Aby zapewnić wygodne użytkowanie, pas jest wykonany z nylonu, poliestru i spandexu. Cienki pasek jest wykonany z gumy. Pas barkowy Incrediwear jest dostępny w czterech rozmiarach i będzie odpowiedni dla większości osób dorosłych.

SKŁAD
53% poliester (nasycony germanem i węglem), 30% nylon, 11% kauczuk, 6% elastan (Lycra)

Wyrób medyczny Incrediwear nie może zastąpić diagnozy ani leczenia przez specjalistę, ani zapobiec wystąpieniu choroby bądź urazu.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto