Pas biodrowy - prawy

Pas biodrowy Incrediwear został wykonany z materiału zwierającego elementy aktywne (węgiel i german), który poprawia krążenie krwi w skórze i tkance mięśniowej. Opaska na rękę Incrediwear redukuje stan zapalny, przynosi ulgę w bólu i przyspiesza powrót do zdrowia po urazach.

W magazynie
SKU
PLIC20-HIP101R-SML
440,00 zł

OPAKOWANIE ZAWIERA JEDEN PAS BIODROWY

TABELA ROZMIARÓW

S - 43-48 cm
M - 51-56 cm
L - 58-64 cm
XL - 66-71 cm
XXL - 74-79 cm

INFORMACJE O PRODUKCIE
Pas biodrowy (na biodro i udo) Incrediwear zawiera pierwiastki aktywne (węgiel i german), które poprawiają krążenie. Lepsze ukrwienie i zwiększony dopływu tlenu do tkanek prowadzi do zmniejszenia stanu zapalnego, łagodzenia bólu i sztywności oraz przyspieszenia regeneracji. Pierwiastki aktywne zawarte w tkaninie Incrediwear to półprzewodniki, które zaczynają działać pod wpływem temperatury ciała.

Pas biodrowy poprawia krążenie, aby przyspieszyć regenerację, uśmierzyć ból, a także pomóc w objawach: zapalenia kości i stawów, zapalenia ścięgien, naciągnięcia lub naderwania ścięgien kolanowych/mięśnia czworogłowego, naciągnięcia lub naderwania mięśni pośladków oraz sztywności. Pas biodrowy można nosić do 24 godzin 7 dni w tygodniu.

UŻYWAJ RÓWNOCZEŚNIE Z
Możesz nosić pas biodrowy Incrediwear równocześnie z nogawkami, spodniami sportowymi, spodenkami poprawiającymi krążenie lub skarpetami poprawiającymi krążenie.

JAK OSIĄGNĄĆ NAJLEPSZE REZULTATY
Skonsultuj się z lekarzem, fizjoterapeutą lub chirurgiem aby dowiedzieć się, jak możesz wykorzystać produkty Incrediwear. Jeżeli nie znają naszych produktów, poinformuj nas o tym. Z przyjemnością wyślemy im więcej informacji.

INSTRUKCJA PRANIA
Pas biodrowy Incrediwear są łatwe w czyszczeniu. Produkty Incrediwear można prać w zimnej wodzie (do 40⁰C) w pralce oraz suszyć w suszarkach bębnowych w niskiej temperaturze. Przed wypraniem w pralce produkty zawierające rzepy (pas lędźwiowy, pas barkowy, pas biodrowy i bandaże) należy umieścić w worku do prania. Po upraniu produkt należy pozostawić do wyschnięcia.

SPECYFIKACJA
Wyrób medyczny klasy I. Pas biodrowy Incrediwear zawiera węgiel i german, które poprawiają krążenie. Aby zapewnić wygodne użytkowanie, pas jest wykonany z nylonu, gumy, poliestru i spandexu. Pas biodrowy Incrediwear (na biodro i udo) jest wykonany z oddychającego materiału i jest dostępny w pięciu rozmiarach zarówno na prawą, jak i lewą stronę.

Wyrób medyczny Incrediwear nie może zastąpić diagnozy ani leczenia przez specjalistę, ani zapobiec wystąpieniu choroby bądź urazu.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto