Męskie spodnie sportowe - czarne

Zoptymalizuj wyniki dzięki Męskim spodniom sportowym Incrediwear zawierającym pierwiastek aktywny (węgiel).

W magazynie
SKU
PLIC20-MRT302-SML
420,00 zł

OPAKOWANIE ZAWIERA JEDNĄ PARĘ MĘSKICH SPODNI SPORTOWYCH

TABELA ROZMIARÓW

M - 76-82 cm
L - 86-92 cm
XL - 96-102 cm
XXL - 102+ cm

INFORMACJE O PRODUKCIE
Zoptymalizuj wyniki dzięki męskim spodenkom sportowym Incrediwear zawierającym pierwiastek aktywny (węgiel). Męskie spodnie sportowe są doskonałe do ćwiczeń.

Męskie spodnie sportowe Incrediwear zostały zaprojektowane w taki sposób, aby stanowiły pierwszą warstwę ubioru do uprawiania sportu lub ćwiczeń. Możesz je nosić podczas ćwiczeń lub po ich zakończeniu, a także zakładać do spania, aby uśmierzyć ból mięśni i przyspieszyć ich regenerację.

UŻYWAJ RÓWNOCZEŚNIE Z
Możesz nosić spodenki poprawiające krążenie Incrediwear równocześnie z innymi produktami Incrediwear.

JAK OSIĄGNĄĆ NAJLEPSZE REZULTATY
Skonsultuj się z lekarzem, fizjoterapeutą lub chirurgiem aby dowiedzieć się, jak możesz wykorzystać produkty Incrediwear. Jeżeli nie znają naszych produktów, poinformuj nas o tym. Z przyjemnością wyślemy im więcej informacji.

INSTRUKCJA PRANIA
Męskie spodnie sportowe są łatwe w czyszczeniu. Produkty Incrediwear można prać w zimnej wodzie (do 40⁰C) w pralce oraz suszyć w suszarkach bębnowych w niskiej temperaturze. Po upraniu produkt należy pozostawić do wyschnięcia.

SPECYFIKACJA
Męskie spodnie sportowe Incrediwear zawierają węgiel, który poprawia krążenie. Aby zapewnić wygodne użytkowanie, spodnie są wykonane z nylonu, poliestru i spandexu. Męskie spodnie sportowe Incrediwear są dostępne w 4 rozmiarach w kolorze białym oraz w 3 rozmiarach w kolorze czarnym. Będą odpowiednie dla większości osób dorosłych.

SKŁAD
38% poliester (nasycony węglem), 51% nylon ,10% elastan (Lycra)

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto