Opaska na łydkę

Opaska na kostkę Incrediwear została wykonana z materiału zwierającego elementy aktywne (węgiel), który poprawia krążenie krwi w skórze i tkance mięśniowej. Opaska na rękę Incrediwear redukuje stan zapalny, przynosi ulgę w bólu i przyspiesza powrót do zdrowia po urazach.

W magazynie
SKU
PLIC20-TS101-SML
160,00 zł

OPAKOWANIE ZAWIERA JEDNĄ OPASKĘ NA ŁYDKĘ

TABELA ROZMIARÓW

S/M - 30 - 41 cm
L - 41 - 51 cm

INFORMACJE O PRODUKCIE
Opaska na łydkę Incrediwear zawiera pierwiastek aktywny (węgiel), który poprawia krążenie. Lepsze ukrwienie i zwiększony dopływu tlenu do tkanek prowadzi do zmniejszenia stanu zapalnego, łagodzenia bólu i sztywności oraz przyspieszenia regeneracji. Pierwiastek aktywny zawarty w tkaninie Incrediwear to półprzewodniki, które zaczynają działać pod wpływem temperatury ciała.

Opaska na łydkę poprawia krążenie, aby przyspieszyć regenerację, uśmierzyć ból oraz złagodzić stan zapalny w przypadku: naciągnięcia/naderwania łydki, ostrych/przewlekłych urazów, bolesności i obrzęku mięśni piszczelowych w zespole przeciążenia, zapalenia stawów, skurczów i innych urazów łydek.

UŻYWAJ RÓWNOCZEŚNIE Z
Możesz nosić opaskę na łydkę Incrediwear równocześnie z taśmą elastyczną 12,7 cm, nogawką, opaską na kostkę lub pasem biodrowym.

JAK OSIĄGNĄĆ NAJLEPSZE REZULTATY
Skonsultuj się z lekarzem, fizjoterapeutą lub chirurgiem aby dowiedzieć się, jak możesz wykorzystać produkty Incrediwear. Jeżeli nie znają naszych produktów, poinformuj nas o tym. Z przyjemnością wyślemy im więcej informacji.

INSTRUKCJA PRANIA
Opaski na łydkę Incrediwear są łatwe w czyszczeniu. Produkty Incrediwear można prać w zimnej wodzie (do 40⁰C) w pralce oraz suszyć w suszarkach bębnowych w niskiej temperaturze. Przed wypraniem w pralce produkty zawierające rzepy (pas lędźwiowy, pas barkowy, pas biodrowy i bandaże) należy umieścić w worku do prania. Po upraniu produkt należy pozostawić do wyschnięcia.

SPECYFIKACJA
Wyrób medyczny klasy I. Opaska na łydkę Incrediwear zawiera węgiel, który poprawia krążenie. Opaska jest wykonana z nylonu, poliestru i spandexu, dzięki czemu jest wygodna i przepuszcza powietrze. Opaska na nadgarstek Incrediwear jest dostępna w dwóch rozmiarach i jednym kolorze (ciemny grafit).

SKŁAD
74% poliester (nasycony germanem),18% nylon (nasycony germanem),8% elastan (Lycra)

Wyrób medyczny Incrediwear nie może zastąpić diagnozy ani leczenia przez specjalistę, ani zapobiec wystąpieniu choroby bądź urazu.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto