Opaska na rękę - czarna

Opaska na rękę została wykonana z materiału zwierającego elementy aktywne (węgiel), który poprawia krążenie krwi w skórze i tkance mięśniowej. Opaska na rękę Incrediwear redukuje stan zapalny, przynosi ulgę w bólu i przyspiesza powrót do zdrowia po urazach

W magazynie
SKU
PLIC20-TSB102-SML
160,00 zł

OPAKOWANIE ZAWIERA JEDNĄ OPASKĘ NA RĘKĘ

TABELA ROZMIARÓW

S/M - 30 - 41 cm

INFORMACJE O PRODUKCIE
Opaska na rękę Incrediwear zawiera pierwiastek aktywny (węgiel), który poprawia krążenie. Lepsze ukrwienie i zwiększony dopływu tlenu do tkanek prowadzi do zmniejszenia stanu zapalnego, łagodzenia bólu i sztywności oraz przyspieszenia regeneracji. Pierwiastek aktywny zawarty w tkaninie Incrediwear to półprzewodniki, które zaczynają działać pod wpływem temperatury ciała.

Opaska na rękę może być stosowana w celu powrotu do zdrowia w następujących sytuacjach: zapalenia stawów, łokcia tenisisty/golfisty, zmęczenia mięśni, bólu stawów, naciągnięcia lub naderwania bicepsa lub tricepsa, a także sztywności.

UŻYWAJ RÓWNOCZEŚNIE Z
Możesz nosić opaskę na rękę Incrediwear równocześnie z taśmą elastyczną 5,1 cm, rękawiczkami poprawiającymi krążenie, opaską na nadgarstek lub opaską na łokieć.

JAK OSIĄGNĄĆ NAJLEPSZE REZULTATY
Skonsultuj się z lekarzem, fizjoterapeutą lub chirurgiem aby dowiedzieć się, jak możesz wykorzystać produkty Incrediwear. Jeżeli nie znają naszych produktów, poinformuj nas o tym. Z przyjemnością wyślemy im więcej informacji.

INSTRUKCJA PRANIA
Opaski na rękę Incrediwear są łatwe w czyszczeniu. Produkty Incrediwear można prać w zimnej wodzie (do 40⁰C) w pralce oraz suszyć w suszarkach bębnowych w niskiej temperaturze. Przed wypraniem w pralce produkty zawierające rzepy (pas lędźwiowy, pas barkowy, pas biodrowy i bandaże) należy umieścić w worku do prania. Po upraniu produkt należy pozostawić do wyschnięcia.

SPECYFIKACJA
Wyrób medyczny klasy I. Opaska na rękę Incrediwear zawiera węgiel, który poprawia krążenie. Opaska jest wykonana z nylonu, poliestru i spandexu, dzięki czemu jest wygodna i przepuszcza powietrze. Opaska na rękę Incrediwear jest dostępna w jednym rozmiarze i w dwóch kolorach (ciemny grafit i czerń).

SKŁAD
63% poliester (nasycony węglem), 27% nylon (nasycony germanem),10% elastan (Lycra)

Wyrób medyczny Incrediwear nie może zastąpić diagnozy ani leczenia przez specjalistę, ani zapobiec wystąpieniu choroby bądź urazu.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto